Vybrat kategorii

Vyber si svou kategorii Kategorie

APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

  • APO-Ibuprofen Rapid  400 mg 10 kapslí
Vaše cena
69 Kč
Dostupnost
(Skladem) 19.03.2019
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » drmax.cz

Popis produktu

APO-Ibuprofen Rapid 400mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, akutní migréna, bolesti svalů a bolesti při menstruaci. Dále se podává ke snížení zvýšené teploty a léčbě bolesti spojené s běžným nachlazením. Měkké tobolky APO-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg. Jak se přípravek APO-Ibuprofen Rapid 400mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg užívají 1 tobolku až 3x denně podle potřeby v odstupu nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v jedné tobolce. Pomocnými látkami jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), černý oxid železitý, hypromelosa 2910/6... Zobrazit celý popis produktu >>>

Lákárna drmax.cz prodává produkt APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí, za dostupnou cenu 69 Kč. Zboží je v kategorii Volně prodejné léky. Kde najdete další léky, doplňky stravy či ostatní produkty.

Příbalový leták APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

K produktu naleznete .příbalový letáček přímo u výrobce . nebo na stránce lékerny drmax.cz - zobrazit zde

Recenze APO-Ibuprofen Rapid 400 mg 10 kapslí

Hodnocení toho léku/dopňky stravy si přečtěte na e-shopu prodejce, nebo se podívejte na vyhledávači, či diskusních forech.

Specifikace
- identifikační kód výrobku 50066720

Zboží můžete zakoupit v e-shopu:

Lidem se také líbí

Volně prodejné léky - Zobrazit další
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte